ETS 2 – Project Turkey Harita Modu (YKSRSK)

Yeni sürüm çıktı!

YKS haritasını düzenleyip geliştiren Roxextended YKSRSK harita modunu da içeren Project Turkey adında yeni bir harita modu yayılandı. Yeni proje ile birlikte Muğla, Fethiye ve Köyceğiz şehirleri ekleniyor.

Projenin harita tasarımcısı: affluence

YKSRSK RTP ile entegre edilmiş.

YSKRSK RTP’de rapor edilen hatalar düzeltilmiş.

Gerekli Mod: Roxtended 2.3

Project Turkey harita modunu kurduğunuzda YKSRSK Türkiye harita modu içinde geliyor.

Paketin içerisinde gereken tüm yol bağlantıları ve uyumluluk dosyaları yer alıyor. Mod Yöneticisinde kurarken Roxtended haritasının üstüne çekiniz.

ProMods haritası ile uyumludur. Daha önceki sürüm hangi haritalarda birlikte çalışıyorsa yeni mod da ona göre çalışıyor.

Haritada şu an Aydın ve İzmir’in çevresi yapılıyormuş. Affluence aslında Türk ancak Arayas’ın takımına katılarak bu harita üzerinde çalışmaya başlamış.

36 Comments

 1. Selam aleyküm bu bizim karadeniz bölgeleri ne zaman çıkar rize trabzon samsun ordu giresun çayeli artvin of araklı sürmene ne zaman çıkar hangi ayda çıkcak bellimi acaba…..?))

 2. Affluence ı Tebrik etmek lazım. Her bölgeye özen gösterilirken tr için uluslararası alanda bizi temsil ediyor. Büyük adımlarına destek olmalıyız. Tebrikler Roex. Aynı zaman da kendi uğraşları ile yapılan haritalarımız da var onlar için de ayrıca tebrik ederiz. Scale önemli olunca kulvarlar değişiklik gösterebiliyor zaman süre uğraş bakımından. Yine de tebrik ederiz kısa sürede kazandırılması gereken bir proje

  • RSK diye bir şey yok. Bu haritayı sıfırdan indireceksiniz. Diğerini kullanmayacaksınız.

  • Roextended modunu kurdunuz mu? Ve başka bir harita ile kullanacaksanız uyumluluk dosyasını eklemeniz gerek.

 3. bir çok hataları var harita hatalarını söyleyince sitelerinde yasaklanırsınız amatör harita yapımcıları bu kadar olur

 4. Haritanın yeni versiyonu yayınlandı. Komple İzmir bölgesi ve ayrıca İstanbul-Adana yolu yenilendi. Sonraki versiyonda bursa, balıkesir ve çanakkale bölgeleri yenilenecek kısmetse.
  Bu arada @mustafa merak ettim sen şu ana kadar hangi haritaları yayınladın acaba? inşallah sen daha iyisini yaparsın expert harita yapımcısı olarak, biz de oynarız acemiler… Sanki atomu parçalıyorsunuz başıma.

 5. Her olumsuz yorumun altına roextended i kurdunuz mu yazmışsın ve bi halta yardımcı olmuyor kanka . Artık şunun çözümü söylesen de yapabilsek . Çünkü dediğin şeyy kurulu aq .

 6. heritanın bir sonraki güncellemesi ne zaman gelicek osmangazi köprüsü güzel ama Yalova çiftlikköy falan eklensin sonra İzmir otoban projesini de tamamlayın ve tam olarak İzmir-Aydın yolu normalde 3 şeritlik bir otoban fazla dar olmuş İzmir aydın otobanını birazcık daha geliştirimisiniz birde oradaki tüneli birazcık daha uzatın

 7. Modu kurdum. Ama İstanbul’dan Sakarya’ya giderken Avrasya Tüneli diye gösterilen yerde tünel ve yol gözükmedi. Bir süre sonra da boşluğa düşmeye başladım. Acaba bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

 8. merhaba kolay gelsin bu türkiye haritasında 3 yer var istanbul tekirdağ edirne başkada yok ben türkiye haritasının tamamını istiyorum mo0d olarak varmı acaba orjinal sitede var

 9. Se seu marido excluiu o histórico de bate – Papo, você também pode usar ferramentas de recuperação de dados para recuperar as mensagens excluídas. Aqui estão algumas ferramentas de recuperação de dados comumente usadas:

Leave a Reply