SnowRunner – Case IH 1455 XL Traktör Modu

Off-road simülasyonu SnowRunner için ilk traktör modu beta olarak paylaşıldı. Case IH 1455 XL traktörünü oyunda çeşitli römorklar bağlayarak yük taşımacılığında kullanabiliyoruz.

SnowRunner – Case IH 1455 XL Traktör Modu

Off-road simülasyonu SnowRunner için ilk traktör modu beta olarak paylaşıldı. Case IH 1455 XL traktörünü oyunda çeşitli römorklar bağlayarak yük taşımacılığında kullanabiliyoruz. Gerçek zamanlı dinamik arazi fizikleri sayesinde bu traktörü çok daha gerçekçi bir şekilde sürebilirsiniz.

İki farklı versiyon vardır. Birisinde 4×4 varsayılan olarak açık gelmektedir. Diğerinde Diferansiyel Kilidi ve 4X4 özelliği isteğe bağlı olarak açılmaktadır. Mod beta sürüm olduğu için çeşitli düzenlemelere ihtiyacı var. 145 hp (108 kW) motora sahiptir. Off-road ve zincirli lastikleri(arka dingilde çift lastik seçeneği de var) bulunmaktadır. Aynalar çalışıyor. Göstergeler de çalışıyor ancak eksik.

 

Yapımcı: yansors

Sürüm: 3.0

İndirmek için tıklayın.

Eğer mod.io üzerinden abone olursanız oyuna girdiğinizde mod otomatik olarak yüklenir. Aktif ettikten sonra oyun içerisinde satın alıp kullanabilirsiniz. Modun güncellemelerini ana sitesinden takip edebilirsiniz.

Not: Şu an modlar multiplayer oturumlarında çalışmamaktadır. Daha sonra güncelleme ile açılacaktır.

One comment

Leave a Reply